Jakie sztuczne rzęsy wybrać na Halloween?

Halloween zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie masz pomysłu na imprezową stylizację oczu? A może masz już pewnie pomysł, ale trudno Ci dobrać odpowiedni rodzaj sztucznych rzęs, które zagwarantowałyby Ci spektakularny efekt WOW? Nic straconego! W dzisiejszym artykule przedstawimy Ci nasze propozycje na wystrzałowe i mroczne stylizacje!

Nie od dziś wiadomo, że impreza Halloween zakłada rozmaite, wymyślne przebrania, które z jednej strony powinny być przerażające, a z drugiej robić duże wrażenie dopracowaniem i estetyką. Aby całościowo zadbać o swój image tego jedynego wieczoru w roku, musisz pamiętać w szczególności o stylizację swoich oczu. A jak lepiej ją osiągnąć, jeśli nie postawić na przedłużane rzęsy?

Dziś wybór sztucznych rzęs jest tak duży, że niemalże na każdą okazję można znaleźć włoski, które dopełnią cały kostium. A my w dzisiejszym artykule pomożemy Ci odnaleźć perfekcyjny look na tegoroczne Halloween!

Stylizacja 1: „kocie oko” wykonane kępkami rzęs

Kępki rzęs charakteryzują się tym, że można z nich stworzyć zarówno naturalnie wyglądającą stylizację, jak i osiągnąć mega przerysowany efekt. W Halloween będzie nam zależało głównie na tym drugim!

Jeśli więc masz zamiar przebrać się za wiedźmę, kota lub inną mroczną postać, której domeną jest tajemniczość i niejednoznaczność, koniecznie postaw na stylizację „kocie oko”. Z przedłużanych rzęs bardzo łatwo ją wykonać, o ile posiada się wprawę i umiejętności. Jeśli nie – warto wybrać się do salonu kosmetycznego, gdzie profesjonalna stylistka rzęs wykona dla nas zabieg.

„Kocie oko” osiągnąć można poprzez doklejanie po kolei kępek rzęs od najkrótszych do najdłuższych, rozpoczynając aplikację od wewnętrznego kącika oka. Nasze spojrzenie nabierze dzięki temu niesamowitej głębi i mroku. A w połączeniu z metodą objętościową sprawi, że zyskamy przerysowany efekt wprost idealny na Halloween.

Stylizacja 2: magiczne spojrzenie z brokatem

Bardzo popularne na różnego rodzaju okazje – w tym bale kostiumowe i imprezy typu Halloween – są również nietypowe rzęsy brokatowe. Dzięki nim możesz uzyskać niemalże magiczny efekt HOLO, który robi wielką „karierę” na Halloween za oceanem.

W przypadku wykorzystania rzęs brokatowych nasze możliwości są niemalże nieograniczone! Najlepiej jednak – by wynik aplikacji był najbardziej spektakularny i wyjątkowy – skusić się na metody bardziej klasyczne niż objętościowa. Warto tu postawić na metodę 1:1 lub nieco bardziej złożoną 2:1. Wówczas nie skupimy spojrzeń innych osób na dużą gęstość naszych rzęs, ale na ich niesamowity, brokatowy charakter.

Przedłużane rzęsy brokatowe perfekcyjnie wpasują się w styl postaci magicznych. Jeśli więc masz zamiar przebrać się za czarodziejkę, jednorożca lub nimfę czy wróżkę – zdecyduj się właśnie na nie!

 

Zapraszamy do zapoznania się  z ofertą sztucznych rzęs dostępnych na: https://www.amazinglashes.com/sztuczne-rzesy