Liposukcja ultradźwiękowa – idealne ciało na lato

kobieta w bikini siedząca a brzegu morza

Nie ma chyba osoby, której nie zależałoby na dobrym wyglądzie w trakcie upalnego lata. W myśl zasady „im szybciej,  tym lepiej”, nie warto zwlekać z tym celem. W jego realizacji pomoże zabieg liposukcji ultradźwiękowej. Na czym polega?

Liposukcją ultradźwiękową powinna zainteresować się każda osoba borykająca się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Ponadto powinna ona być  w optymalnym stanie zdrowotnym, posiadać odpowiedni poziom BMI i skórę charakteryzującą się elastycznością.

Na czym polega liposukcja ultradźwiękowa?

Zabieg ten, w przeciwieństwie do tradycyjnych metod wyszczuplających figurę, przebiega w sposób całkowicie bezbolesny oraz bezinwazyjny. Polega on na wykorzystaniu leczniczych atrybutów ultradźwięków, pozwalających na skuteczną redukcję cellulitu, ustabilizowanie krążenia krwi w organizmie i właściwe odżywienie skóry.  Najpowszechniejszymi miejscami wybieranymi przez pacjentów są brzuch wraz z udami i pośladkami, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabieg został przeprowadzony również na pozostałych częściach ciała.

W trakcie liposukcji rozbijane są komórki tłuszczowe za pomocą ultradźwięków. Doprowadza to do ich skurczenia, z kolei z powodu wibracji ultradźwiękowych są one rozbijane, a finalnie uszkadzane. Całość tłuszczu oraz toksyn, które zostały uwolnione z tkanki, usuwa się z ciała za pomocą gruczołów potowych.

Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu jest występowanie ciąży, zmian skórnych oraz przewlekłych chorób narządów wewnętrznych. Nie może zostać również przeprowadzony na osobach otyłych i cierpiących na nowotwór.

Rezultaty

szczęśliwa kobieta nad brzegiem morzaPo upływie około miesiąca zaczną pojawiać się pierwsze efekty zabiegu. W tym okresie dojdzie do eliminacji wszystkich zniszczonych tkanek tłuszczowych, znajdujących się w organizmie. Oczywiście, sama liposukcja nie wystarczy dla osiągnięcia letniej formy. Istotne jest przestrzeganie zdrowej diety, ograniczającej występowanie cukrów czy węglowodanów. Przydatne będzie również włączeniu do swojego planu dnia ćwiczeń gimnastycznych.

Koszty zabiegu

Trzeba pamiętać o tym, że cały proces liposukcji ultradźwiękowej odbywa się etapami. Oznacza to, że niezależnie od wyboru części ciała trzeba będzie wykonać nie jeden, a kilka zabiegów. Koszt pojedynczego waha się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, a dokładna kwota umotywowana jest wybranym miejscem i znajdującą się tam ilością tłuszczu. Z, chociażby powodów finansowych traktowanie liposukcji jako ostatecznego sposobu na eliminację nadwagi mija się z celem.

Podsumowanie

Mimo że do lata zostało jeszcze trochę czasu, możliwość uzyskania smukłej sylwetki za pomocą liposukcji ultradźwiękowej już teraz jest kuszącą propozycją. Jeśli będzie iść za tym odpowiednie odżywianie i systematyczna aktywność fizyczna, to wakacje przywitamy w świetnej formie.

 

Więcej informacji o zabiegach liposukcji znajdziemy na: https://www.christofferingves.pl/pl/liposukcja-warszawa